| cr1stian a întrebat:

As vrea sa joc minecraft 1.6.1 cu un prieten dar nu stiu cum. Vreau sa jucam amandoi pe aceeasi mapa, dar nu pe servere din astea facute de altii. Ca sa jucam doar noi doi trebuie sa creez eu o mapa sau putem si in alt fel? Daca trebuie sa creez o mapa cum fac astfel incat sa poata intra si prietenul meu si sa jucam amandoi odata?

1 răspuns:
| Wallsal a răspuns:

Salut!
Din pacate nu am timp sa iti explic exact, dar poate te lamuresti din videoul asta:
Video---http://m.youtube.com/......ttp?/watch