| razvanel112 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o tableta. Ce tableta imi recomandati? Bugetul este intre 300-500 lei. As vrea ceva la care sa tina bateria. Care aveti tableta dati-va un pic cu parerea. Dau funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| DragonyBlueStar a răspuns:

Sa sti ca o tableta de 500 de lei nu e prea buna se strica repede. Trebuie o tableta buna dar e scumpa.Eu cred ca nu ar trebui sa iei tableta si sa mai strangi bani pentru una mai buna dar daca vrei o tableta l-a pretul afisat e una Alliew de 399 de lei mi se pare buna.