| VladGangstaBoy a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti cateva FPS-uri cu al doilea razboi mondial,dar care sa fie faine!
Cel cu cele mai faine si mai multe jocuri are FUUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| vangheliss99 a răspuns:

HOHOHO ceo sa-ti ziclaughing. :call of duty 1, call of duty united offensive, medal of honor allied assault, brother in arms earned blood, brother in arms road hill 30, battlegrounds 2, da alai mai mult cu razboaie civile, si numi mia aduc aminte, marog sper ca tziam fost de folos, a da si brother in arms hell's highway.

| VladGangstaBoy explică (pentru vangheliss99):

Frate stii ca chiar in momentul asta ma jucam united offensive laughing,Medal of Honor le-am terminat toate, hell's highway l-am avut si nu mi-a placut,am terminat si toata colectia COD da fara united offensive, in rest sper sa fie faine, au FUUNDAA!

5 răspunsuri:
| Rollwo a răspuns:

Daca vrei, incearca BattleGround Europe. Este un joc vechi, nu stiu ce grafica preferi, dar este foarte jucat! este all-time. Ti-l recomand, daca esti un fan al jocurilor cu al doilea razboi mondial. Sau de ce nu, Brothers in Arms?

| VladGangstaBoy explică (pentru Rollwo):

Care brothers in arms crezi ca e mai fain ca eu am jucat hell's highway, dar in afara de grafica nu m-a surprins nimic?

| LykeLi a răspuns:

Poti sa incepi cu seria Call of Duty

| VladGangstaBoy explică (pentru LykeLi):

Sorry frate da am terminat seria completa si mw 3 si toata seria medal of honor, dar daca imi spui alte jocuri o sa-ti dau fuuundaaa!