| allecool a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti si mie ceva jocuri foarte faine Android pentru telefon / tableta. Gen Angry birds sau temple run, Subway surfers. ( Altele) Va rog mult dar spuneti-mi multe ca vreau sa aleg. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Fruit Ninja,Finger Slayer,Ant Smasher,Raging Thunder, Pou(dar nu prea), Skater Boy, BMX Boy, chestii de genu.

| TaKeNN a răspuns:

Alpha 7, gta 3, Need for speed most wanted, Cave run! Funda?

| davidutzzro a răspuns:

Gta1 2 3, slender man(horror), pou, fruit ninja1, puss in bots

| davidutzzro a răspuns (pentru davidutzzro):

Si skater boy si basketballshoot

| davidutzzro a răspuns:

Pou,slender man, gta 1 2 3 ...fruit ninja, pou talking friends (sunt muuulte)