| bogdan324 a întrebat:

As vrea sa stiu cum as putea sa imi schimb numele in jocul transformice pentru ca nu vreau sa imi pierd cel mai bun cont.

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Dai la editare profil, in partea stanga, in casetuta cu nume de utilizator iti scrii noul nume si dai pe salvare profil!

| Adrian044 a răspuns (pentru Siracuzia):

Nu am vazut unde este editare profil

| haicumine21 a răspuns:

Baiatul vrea sa isi schimbe numele contului nu sa creeze cont! si sa stii ca deodata ce ti-ai facut cont nu iti mai poti schimba numele decat facundu-ti alt cont