| Zozohun a întrebat:

Buna TPU.
As vrea sa va întreb daca pe magazin play (Android) merge sa plătesc si altfel in afara de card visa / paypal etc. Adică in jocuri când când vrei sa bagi bani, iti trebuie card. Prin paysafe sau altceva nu merge?

4 răspunsuri:
| Daktary a răspuns:

Merge prin paysafecard dar trebuie sa iti faci cont pe neteller.com.
In neteller poti sa iti creezi un card virtual mastercard. Dupa care transferi bani din paysafecard in neteller si cumperi cu cardul ce vrei de unde vrei.
Dupa ce faci contul pe neteller trebuie verificat (adica trebuie incarcata cartea de identitate sau permisul auto parca trebuie sa iti faci si o poza).

| Stroe_Valy_1968 a răspuns:

Merge si cu google play gift card dar in Romania nu stiu de unde se poate lua... nu stiu daca e ok sau nu dar am un site pentru chestii din astea https://www.nohumanverification.com/free-google-play-codes/#comment-86553

| MrJohnSmith a răspuns:

Why buy google play codes when you can get it for free, refer this link to know how https://whybytes.com/free-google-play-codes/398/

| CristyGM a răspuns:

Sincer sa fiu nu stiu o tara in care poti sa bagi cu paysafe.De exemplu daca iti faci un cont de google pe franta poti sa bagi cu paypal dar doar pe contul de franta. Poti sa bagi bani in google play cu ajutorul Gift Cardurilor pe care le poti cumpara de pe G2A dar cele de europa nu merg in Romania pentru ca eu am cumparat codul era bun dar a trebuit sa imi fac contul pe Franta si apoi a mers.Pe G2A este naspa ca cere o taxa destul de mare dar deocamdata nu mi-am luat teapa chiar daca exista aceasta sansa.