| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa vad ce parere aveti de cum am facut eu topul jocurilor din seria assasin's creed happy
1.Assasin's Creed Brotherhood
2.Assasin's Creed Revelations
3.Assasin's Creed 2
4.Assasin's Creed:Altaïr's Chronicles
5.Assassin's Creed
mersi frumos happy

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Mie mi-a placu t revelation mult datorita zonei de desfasurare fiind imperiul otoman+ a fost o alta experienta deoarece Ezio ajunsese la nivelul de "sensei"
dar asta e doar opinia mea

| expander91 a răspuns (pentru AlinKun):

Si mie mi-a placut inainte mai mult revelations, dar Brotherhood este mai bine realizat deoarece ai si cal etc. Deasta l-am pus pe revelations pe 2

| AlinKun a răspuns (pentru expander91):

Nici in revelation nu era greu sa te deplasezi deoarece erau acele franghii de care te prindeai cu hook-blade-ul