| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu o parere nu ma pot decide, mentionez ca leptopul vreau sa il cumpar mai mult pentru gaming.

Laptop ASUS ROG GL552JX-DM292D VS Laptop HP Pavilion Gaming 15-ak001nq

http://www.altex.ro/......3-free-dos

http://www.altex.ro/......b-free-dos

~FUNDA~
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Syoss a răspuns:

Bine'nteles ca HP. HP este una dintre cele mai bune firme de calculatoare. Eu am si desktop si laptop. Cumpara cu incredere. Cheers!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bani aruncati pe geam. De banii astia faci un desktop net superior care te va tine si mai mult in timp/va fi mai ieftin de intretinut/upgradat.

| notefree a răspuns:

Clar Asus rog
Dar daca vrei numai gaming mai bine iti faci un pc pe care te va tine mai mult

| Kira5854 a răspuns:

Pc pentru gaming, laptop pentru filme scris informatii etc

| mickeyMT a răspuns:

UP ce a zis @KodrutZ. Nici nu a mai avut rost sa ma uit la specificatii dupa ce am vazut preturile. De banii aia iti faci un desktop racheta daca vrei neaparat gaming.