| sasven a întrebat:

as vrea si eu un server de metin2 cu ratele 1000% sa fie pvp-pvm level maxim 250 si un gasesti king si alte arme de genul acesta la magazin. Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fain e Mijagi Metin2 sau Metin2 Apollo.la appollo este otel care faci otel rosu apoi otel albastru apoi king1 apoi king 2 si etc..asa e si cu armele baftawinking

2 răspunsuri:
| FlyE a răspuns:

Hammermt2,Metin2 Mge(se evolueaza kingu din posedata ce se evolueaza din otel care este la shop+9)

| sasven explică:

Imi puteti da si un site?