| Bÿÿÿÿä a întrebat:

Astazi am inceput sa joc the mighty quest for epic loot.Problema este ca nu stiu cum pot sa imi pun capcane in castelul meu.Am cautat ceva timp. dar nu am reusit sa gasesc nimic.Ma puteti ajuta? Funda! MUltumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Xscape a răspuns:

Dai pe,, Defend " şi te dă in castelul tău. Ai sus o chestie, în mijloc, printre câteva iconiţe o chestie ca o oglindă, ceva rotund cu câteva cercuri înăuntru. Dai pe ea şi ai două categorii, o categorie în care ai capcane, trape, etc, si o categorie în care ai monştri. Dacă ştii ceva engleză îţi explică acolo, ai un tutorial. thinking

| Bÿÿÿÿä explică (pentru Xscape):

Multumesc Eduard.Problema este ca nu merge iconita, adica nu pot sa o folosesc nici pe ea nici pe cea de langa ea din dreapta.Nustiu de ce. Oricum acum macar stiu unde trebuie sa intru, si nu mai stau sa caut.

| Xscape a răspuns (pentru Bÿÿÿÿä):

Probabil nu ai construit chestia respectiva. big grin