| educhoo123 a întrebat:

Azi am incercat sa-mi instalez NFS Carbon, cand am terminat de instalat jocul si am vrut sa il deschid mi-a aparut o eroare!
M-am uitat pe un site sa vad daca am toate cerintele compatibile si imi lipseste ceva ce tine de partea grafica banuiesc

Video Card
Recommended: 128MB DirectX 9.0c compatible video card (NVIDIA Geforce 6800+/ATI Radeon 9800+)
You Have: Intel(R) GMA 3100 256.0MB

Video RAM 128 MB 256.0 MB
3D Yes Yes
Hardware T&L Yes No -Lipsa
Pixel Shader version 2.0 2.0
Vertex Shader version 2.0 0.0 ---Lipsa

Ce as putea sa fac ca sa-mi mearga jocul, sau daca se poate face ceva?

6 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

L-ai instalat cu daemon tools nu?

| educhoo123 explică (pentru RyugaHideki):

Da! Am incercat si prin Demon Tools si am incercat sa il si despachetez direct

| educhoo123 explică (pentru RyugaHideki):

Da! Si am incercat si sa il despachetez direct si tot nu merge

| RyugaHideki a răspuns:

Trage-l de pe iso hunt
poate nu l-ai downloadat de pe ce site trebuia.

Răspuns utilizator avertizat