| Coss071 a întrebat:

Cand deschid unele jocuri (de ex:Saints Row :The Third) se deschide Steam-ul la pagina cu jocul respectiv...Am incercat sa sterg steam-ul dar nimic Ce pot face? Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Geo30033 a răspuns:

Cred ca nu ai pus crack ul corect daca e crack uit, sau ai uitat sa opresti windows defender sau antivirusul pe care il ai. Daca e cumparat incearca sa il reinstalezi sau sa l adaugi pe steam ca shortcut

| Coss071 explică (pentru Geo30033):

Am găsit și o alta rezolvare sa cauți și sa ștergi fișierele steam. Mulțumesc oricum

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sa le descarci de altundevahappy