| asdfghjkldodo a întrebat:

Cand downloadez un document si vreau sa-l deschid cu word imi arata multe litere foarte ciudate. Cum fac ca sa apara normal pentru ca pe celalalt PC era deja setat dar pe acesta nu stiu cum sa fac si sper ca ma puteti ajuta. P.S : am fost la o fata si am downloadat acelasi document si l-am deschis cu word si mergea. Funda

4 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Documentul poate fi in format pdf, pentru acest format descarca si instaleaza Adobe Reader.
http://www.softpedia.com/get/Office-tools/PDF/Adobe-Reader.shtml

| asdfghjkldodo explică (pentru Sihastrul):

Nu... tot asa imi arata... :

(

| Sihastrul a răspuns (pentru asdfghjkldodo):

Care este extensia fisierului? Clic dreapta pe el/proprietati.

| asdfghjkldodo explică:

Nu inteleg unde trebuie sa ma uit laughing