| alinzz a întrebat:

Cand ma joc Counter-Strike imi intra pe un anumit server. Adica, indiferent, daca apas pe New Game, Find Servers, Options imi intra pe un server in loc sa faca comanda necesara. Cum pot sa scap de acest server, ca sa intru unde doresc? Va rog, ajutor! Funda!

3 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Intri in folderul unde ai instalat cs--> cstrike-->resource si de acolo stergi gamemenu

| Aero_7920 a răspuns:

Intri în Computerul Meu, dai search GameMenu şi ştergi toate fişierele GameMenu şi GameMenu.res care îţi apar la search, în timpul acesta trebuie să ai cs-ul oprit.
După aceasta intri în cs şi merge happy Sper că te-am ajutat.

| tikitumba a răspuns:

Mda... si mie mi se intampla la fel. daca nu vrei sa il reinsalezi atunci apesi butonul se sub esc scrii. connect. apoi numele sv sau ip si apesi ENTER dupa care iti intra automatwinking