| darkboss a întrebat:

Buna TPU care are sa imi dea si mie un cont de sura lvl mare pe lunarismt2 de sura ninja sau shaman de lvl 200 in sus va rog eu ca am bug pe contu de lvl 100 si numai pot sa cresc si m-am inervat sa cresc mereu deci va rog dati-mi si mie un cont de sura ninja sau shaman de lvl 200 in sus daca se poate cu iteme pe el va rog eu scrieti-l la mesaje private sau luati id-ul meu alex_batysta10 va rog eu mult am nev dau funda crying

1 răspuns:
| BogasyeRu_CrysTy_1997 a răspuns:

Pai cauta pe google conturi mt2luanris si iti da ca si eu am cautat