| RadXx a întrebat:

Buna TPU care este cel mai bun joc din lume gen gta annebunesc crying puteti sa imi dati niste jocuri gen gta plzz nu stiu ce sa mai joc crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saints Row The Third, Total Overdose, Mafia 2, True Crime New York City! Bafta! Ps:Merita jucatelaughing

2 răspunsuri:
| Darius11smecherul a răspuns:

Burnout Paradise.

| kenNNzorFTW a răspuns:

Eu am jucat GTA vreo 3-4 ani si m-am apucat de counter-strike si pot spune ca e misto! Aveam gta pe moduri (san andreas real v2..v3...snow si altele)
Jocuri gen GTA ar fi : Mafia, Saint Row 2 ...si c-am atata stiu big grin