| KameliaFrumusika a întrebat:

Buna TPU care ma ajuta cu un metin2 pvm-pvp ratele mari adica sa faci yang repejor sa cresti bine, lv max 127 sau 250 nu conteaza, dar fara moduri adica sa nu se doneze in el ca sa fii mai bun.Un metin2 simplu daca se poate sa fie si deschis de curand.dau funda+vot.

7 răspunsuri:
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Metin2 Aura
New Metin3

| razbunator02 a răspuns:

TDL Gaming MT2 e 24/24 level max 250 ratele sunt de 3000 de exp si de yang 2000 eu am fost al 11 in tot jocu desigur in afara de gm ga sga...

| KameliaFrumusika explică (pentru razbunator02):

Poti da si siteul te rogbig grin dau funda daca e bun?

| razbunator02 a răspuns (pentru KameliaFrumusika):

Uite siteul sper sa iti placa metinul:Dhttp://metin.tdlgaming.com/alcolicii/

| QuBiXx a răspuns:

Te poti apuca daca vrei de energy metin

| KameliaFrumusika explică (pentru QuBiXx):

Se doneaza pentru moduri sau alte itm care te face mai bun? adica eu caut unu simplu fara donatiisad

| razbunator02 a răspuns (pentru KameliaFrumusika):

Al meu e fara doantii doar daca vrei mod +0 pentru bonusuri mai bune