| dariusbocos a întrebat:

Care stie un joc unde sa fi tu cu un caracter si sa te joci cu arcu. adica ca un fel de robin hood cam asa ceva fara metin2 si delea altele daca stiti. Tot ce vreau pe jocu asta e sa omor cu arcu si sa fie pentru pc cu cerinte mici big grin. Multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| Cornel_6311 a răspuns:

Mount and blade... sunt si sabi si are maxim un gb ( eu iti propus sa joci costum batle daca vrei doar sa tragi cu arcu etc, dar vezi ca trebuie sa iti alegi caracterul.