| Orkroc a întrebat:

Ce jocuri cu client(adica se descarca) stiti in ROMANA?(Altele inafra de 4Story sau de Metin2 si daca nu stiti in ROMANA va rog nu raspundeti)

1 răspuns:
| OaKi12 a răspuns:

Exista foarte multe jocuri in romana numai ca nu toate sunt traduse perfect, ar cam fi: GTA Mamaia city (De fapt este Vice City cu masini romanesti si tradus), GTA Bucuresti (La fel ca mamaia city), Sunt foare multe GTA-uri de genul asta. Astea sunt doar cateva. O sa gasesti foarte multe cu o simpla cautare pe google