| KameliaFrumusika a întrebat:

Buna TPU ce jocuri ma sfatuiti sa joc tin sa mentionez ca am jucat metin si nu vreau sa fie foarte diferite dar nu imi dati 4story ca nu-mi place.Multumesc dau funditabig grin.

Răspuns Câştigător
| LittlePunk a răspuns:

Wow,esti a 2-a fata pe ziua de azi care aud ca ii plac jocurile.Poi sa vedem ce lista iti pot oferii. Avem asatonguee browser:Grepolis,Farmerama, Ikariam, Triburile, Ogame, Gladiatus, BiteFight, BattleKnight, Tanoth, KingsAge si mai sunt ....Acuma online cu client:Metin2, 4Story, 9Dragons, WoW, WoT, CrossFire Europe, AION, Perfect World, Shaya....Si offline big grinarksiders 1-2, Prototype 1-2, toata seria Assassin's Creed, Sims, Skyrim, Call of Duty Black ops, Modern Warfare, Sniper Elite V2, Street Fighter si lista ar continua.happyPs Daca alegi 9Dragons sa ma contactezi ca te pot ajuta sa cresti. Sper ca te va ajuta lista asta.Succes!

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru LittlePunk):

Mda...Sims,street fighter, darksiders, prototype, assasin's creed si jocurile shooter sunt foarte diferita fata de metin2, la fel si farmerma xD

| LittlePunk a răspuns (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Bine sunt diferite, dar am oferit o gama mai larga de jocuri ca poate o sa ii placa.

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru LittlePunk):

Poate...Sincer eu ti-as da fundita pentru raspunsul tau, sunt toate super, in afara de farmerama xD

| LittlePunk a răspuns (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Mersi...Cred.laughing dar de curiozitate, u ce jocuri joci?

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru LittlePunk):

Pai am terminat toata colectia call of duty xD, am jucat perfect world, 4story, 9dragons, microvolts, s4league,assasin's creed si acum ''lucrez'' la darksiders 2 si sims

| LittlePunk a răspuns (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Interesant,desi istoria mea e mai bogatawinking daca e poate jucam candva ceva gen 9dragons, sau altceva ca sunt deschis la subiecte.

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru LittlePunk):

M-am lasat de 9Dragons...De ce nu incerci S4League? E shooter multiplayer, dar e super... happy

| LittlePunk a răspuns (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

E interesant.O sa ma apuc sa joc dupa ce voi ajunge acasa ca pe modem nu imi ajunge viteza sa-l descarc si dupa ce termin darksidersul 2 si prototype-ul din nou la insane.happy

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru LittlePunk):

Ok...De asemenea poti incerca Dead Space, Stalker:Shadow of Chernobyl sau Singularity, toate sunt horror, mie sincer mi-au placutwinking

10 răspunsuri:
| rzvN3k a răspuns:

Incearca:League of Legends,Lineage II,Cabal,Last Chaos,Rappelz,World of Warcaft,Shayia,Perfect World, Runes of Magic, Silkroad toate jocurile astea au aceeasi tema din cate stiu:sa faci level, bani, iteme.De asemena exista si modul PvP (Player vs Player). Funda? big grin