| five973 a întrebat:

Buna TPU
Ce pot sa fac sa devin foarte bun la counter-strike?
Ceva comenzi de bagat in consola, sa setez ceva la optiuni orice.
Dar fara coduri ci cfg-uri
Funda

Răspuns Câştigător
| Cineva2424 a răspuns:

Pai in primul rand, setarile trebuie sa fie configurate cum iti este tie mai usor, asta insemnand marimea tintei, sensibilitatea mouse-lui etc.O alta chestie, care ti-ar putea imbunatatii experienta jocului, ar fi rezolutia, eu joc cu cea mai mare rezolutie de acolo, ca sa se vada mai mare harta, si cu alea la high la grafica.Ca sa nu ai lag, scrie in consola fps 100..si cam atat.In timp o sa devii din ce in ce mai bun.Si orice ai face, sa nu joci cu coduri, deoarece, chiar daca o sa omori pe toata lumea, nu o sa castigi experienta.

1 răspuns:
| Vasu27 a răspuns:

Ca Sa fi bun, fara coduri si alte smecherii,,,happyhappyhappy
Joacaaaaaa multt,,, ..si o Sa fii