| xDorr a întrebat:

Ce rezolutie sa folosesc la cs... am monitor de 19' (Acer x193w TCO'03 DISPLAYS). Dar tinta? Steam on, funda.

4 răspunsuri:
| Liviu_Trifan_1993 a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop,proprietes,settings,si acolo vei vedea undeva rezolutia. Apoi intri in cs, settings, video, si schibi rezolutia(de exemplu, monitorul meu are rezolutia de 1280x1024 si am pus 1280x968 sau ceva de genul si se vedea in ceata)FUNDA?

| xDorr explică (pentru Liviu_Trifan_1993):

Nu ai inteles nimic din intrebarea mea.

| Liviu_Trifan_1993 a răspuns (pentru xDorr):

Nu intelegi?
trebuie ca la cs sa ai rezolutia pe care o are si desktop-ul

| xDorr explică (pentru Liviu_Trifan_1993):

Lol, mai bine taci