| Nadya21 a întrebat:

Cei care joaca IMVU stiu la ce ma refer. Exista un hack care se zice ca e de credite. Dar de fapt este ca un fel de furat conturi. Pentru ca persoana respectiva cand isi scrie numele si parola acolo ii apare in orice fereastra de chat. Pe imvu, pe messenger, pe facebook, absolut oriunde. Deci daca il aveti va rog contactati`ma la id-ul Nadyutza21. Dau funda si va multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Hei nu am experienta in imvu dar am vazut-o pe sora mea jucand deci nu lua raspunsul prea in serios.Ca sa stii acela se numeste keylogger este folosit si pe alte jocuri online in acelasi scop.Doar ca ala nu se descarca ala trebuie sa il construesti tu prin cunostinte de informatica.Doar cu atat am putut sa te ajut ^^ sper sa-ti fi fost de folos.

| Nadya21 explică (pentru TTTeofiLLL):

Multumesc mult. Dar vroiam sa stiu de unde l-as putea lua. Fiind ca sa fac programe nu ma pricep tongue

| TTTeofiLLL a răspuns:

Pai nu poate fi descarcat ^^ acela se descarca doar sub forma de keylogger adic sa il foloseasca altii pe tine dar nu poti sa il preluezi tu ^^!