| mona01 a întrebat:

Cei care se joaca Smallworlds pe hi5 as vrea sa ii intreb ceva.Mai demult am intrat pe woozworld online si mi-a dat i fata pe care o aveam de foarte mult timp si nu era ultima pe care am inregistrat-o si pe care am facut multi bani.si nu am mai putut da de Log In. Apoi vazand ca nu-mi merge am intrat pe smallworlds de pe hi5. Iar apoi mi s-a intamplat aceeasi chestie. Dar acolo era Log In. Mi-am bagat toate datele pe care stiam ca mi-am facut cont. Mi s-a incarcat iar apoi mi-a dat pe pagina pe care eram si inainte. Apoi m-am gandit ca nu mai stiam parola si i-am dat acolo sa-mi caute parola de pe adresa de e-mail. Dupa ce am primit alta parola am bagat-o acolo dar mi-a zis ca e incorecta.Cred ca e de atunci de cand am intrat pe woozworld.Cum pot sa imi gasesc din nou contul de smallworlds fara sa treuiasca sa-mi fac alta fata? AJUTATI-MA VA ROG CAT MAI REPEDE POSIBIL!
FUNDA GARANTAT PENTRU RASPUNSUL BUN!

4 răspunsuri:
| Ania100 a răspuns:

Trebuie sa dai forgot password, daca nu iti merge inseamna ca e blocat de la woozworld.Mai bine fa-ti alt cont, daca nu merge nici pana azi.happyMult succes la gold! Sau te pot lua pe cont cu mine pentru ca are cl 28 si haine cu gold si villa.Id meu de mess:Innalove58

| mona01 explică (pentru Ania100):

Chiar a face asta? Chiar nu mi-am gasit inca ontul vechi sad Te-am bagat la messenger sunt una Sorana Haiduc

| Ania100 a răspuns (pentru mona01):

Iti dau contul mainehappyazi sunt pedepsita si nu am voie pe mess

| mona01 explică (pentru Ania100):

Scrie-mi si parola si adresa la e-mailul meu chiar daca nu sunt online