| K3ntHD a întrebat:

Buna TPU... cine are un sv de cs pe care nu il foloseste si este hostat? am si eu nevoie de orce server... FUNDA

Răspuns Câştigător
| alynutcs a răspuns:

Frate daca vrei un sv hostat trebuie sa il platesti in fiecare luna sau cum vrei tu sa platesti si pe degeaba nu o sa iti de-a nimeni! am eu servere de cs foarte bune dar eu le tin la mine in pc! crimes.zapto.org! intra sa vezi cum e si daca iti place ti-l dau si tie la id asta alynut99! sall. funda?

1 răspuns:
| Supps a răspuns:

Nu o sa-ti dea nimeni niciodata asa ceva pentru ca, costa bani.