| andrutzaandreea a întrebat:

Buna TPU cine imi da un cont de metin 2 de 90 sau 97?

5 răspunsuri:
| UnOmPrietenos a răspuns:

Nimeni nu e nebun sa iti dea...

| Dark13 a răspuns:

Tu nu gandesti, ca iti ea foarte mult sa faci un cont de 90 sau 97 trebuie bagati bani in joc nu e greu sa faci de abia cresti de la 85 si tu mai vrei sa iti deie cineva? asta e fa-ti tu in timpul asta care ceri poti face lvl pe metin2ro

| andrutzaandreea explică (pentru Dark13):

Imi pare rau da eu nu joc metin2 nu e pentru mine e pentru un coleg de clasa eu nu joc jocuri de astea...

| Dark13 a răspuns:

Pai inteleg dar nu iti va da nimehappy nici de lv 50 happy

| andrutzaandreea explică (pentru Dark13):

Ok mersi dar trebiue sa fiti constienti ca sunt domenii in care anumiti oameni nu se pricep... eu am pus intrebarea asta pentru el...