| iulain13 a întrebat:

Buna TPU cine joaca sau a jucat clash of clans? Am o problema mare, mi-am resetat tableta si am avut in joc level 40. nu mi s-a salvat nimic din ce am facut. Vrea cineva sa ma ajute va rog, dau funda! Are cineva un cont de clash of clans de macar level 20 parasit? Pentru ami da mie username-ul si parola de la google pentru a ma conecta in clash si sa-mi apara acel teritoriu. ORICINE IMI DA UN CONT DE ORICE LEVEL II DAU FUNDA.

2 răspunsuri:
| PascanViorel a răspuns:

Cauta la sectiunea conversatii

| GamerulMc a răspuns:

Fa-ti alt cont clash of clans eu am nivel 15 dar nu m-am rugat de nimeni sa mi-l dea.