| anutze a întrebat:

cine mai stie site-uri cu haine gratis pe stardoll? dar fara proxy si daca mai stiti si coduri de la cardurile cadou noi, va rog sa mi le spuneti.Uni dintre voi zic ca nu exista site-uri cu asa ceva,dar va asigur ca sunt pentru ca mi-am luat destul de multe haine, dar nici una n-am reusit sa o iau cu proxy, multumesc mult pentru ajutor!

1 răspuns:
| Anabela_2674 a răspuns:

Eu stiu unul dupa care am luat multe haine gratis fara proxy. Incearca mystardollidol. big grin Pentru mine, este cel mai bun sute! viziteaza-ma pe stardoll MySsYWEK (: :*