| AndyNuStiuHelpMe a întrebat:

cine poate sa imi spuna cand apar mmorpg-urile si daca au apratur imi puteti da unu care are grafica buna gen ca si AION daca s a jucat cineva... sua daca nu situri de cele mai tari jocuri online dar nu shuter sau fantasty.

2 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Salut incearca : http://mmohuts.com/, de aici eu mi-am luat foarte multe jocuri, 3D, 2D, shootere, racing, mmo, mmporg etc

| AndyNuStiuHelpMe explică (pentru EMKing):

Da stiu de aces stie. dar vreau un joc tare de tot cu grafica foarte buna... gen daca ai auzit de AION uite pe youtube. vreau sa fie si pvp. da eu de Aion m am cam plictisit si vreau un joc nou.