| DaniiCismas a întrebat:

Cine stie cum pot rezolva problema, astept raspuns.Acum 1 luna/2 mi-am cumparat GTA San Andreas... Era bun jocul totu' bine. Azi am intrat pe el si (am observat eu ca icon-ul de pe desktop arata imaginea aceea cu o fereastra PoP Up) iar cand am dat clik pe Play GTA San Andreas... nu a mai mers, daca cumva s-a sters programul, am incercat sa il reinstalez, dar nu merge. Alte solutii?

Răspuns Câştigător
| Nelutsa a răspuns:

Poi depinde daca se face cu DaemonTools dar la originale nu se face asa
Dai Start--Search--Gta San Andreas si vezi ce iti da...si intra pe acolo
Start---Control Panel--Cauta jocul stergel si instaleaza-l isr