| AndreiModding a întrebat:

Buna TPU, cine stie daca site-ul asta e legit?
https://www.eldorado.gg/gta-5-modded-accounts/a/25-1-0 e un site care vinde conturi moddate sau conturi non moddate la doar 4 euro un cont obisnuit exact ca g2a. Conturi la doar 3 euro si aproape 4, nu stiu ce sa cred.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce sa crezi. Is niste oameni care au profitat de saptamana cand GTA a fost moca pe Epic si au inregistrar conturi fara numar. Iti da si cont de epic si pe cel de mail daca cumperi. Legal nu exista lege care sa iti faca ceva daca cumperi cont. Cel mult iti da Rockstar ban daca te vede cu hacks.

| AndreiModding explică (pentru Wr3nch):

Ba eu am conturi de rezerva de la epic dar nu am stiut ca exista site-uri care vinde conturi ieftine! 4 euro inseamna 18 lei dracu. 18 lei cat inseamna. imi fac inca 5-10 conturi. e COOL. pai daca nu ma vede cu hacks inseamna ca nu mai sunt prost sa-mi bag si imi bag doar cu cheat engine si gtahax editor.

| dinaprilie a răspuns:

Who knows..pe vremea cand ma jucam mai aprins existau cheat-uri.

| AndreiModding explică (pentru dinaprilie):

Pai daca cumpar un cont la 4 euro si nu mai am conturi de rezerva cumpar conturi si mai ieftine la doar 4 euro contul si 17-20 cred modat dar le modez eu cu cheat engine si gtahax am vrut sa zic daca e legal, legit site-ul. vad ca are ratingul 90 si putin pozitive exact ca g2a nu stiu cum functioneaza iti da email si parola de pe platforma? sau iti faci cont cu email-ul ala habar nu am. cred ca iti da cont de gta gata facut cu email si parola de pe epic games totul si doar schimbi parola si email de la platforma si parola de la joc si email-ul de la joc.

| dinaprilie a răspuns (pentru AndreiModding):

Baga-te atunci..cu 4 euro sau fara 4 euro.