| CrystalMaiden a întrebat:

Buna TPU cineva o sa imi trimita niste jocuri din franta pentru xbox 360 jocurile sunt in franceza oresupun as vrea sa stiu in meniul lor merg date si in engleza jocuri gen assassin s creed prototype ect. Daca se poate un raspuns rapid multumesc

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Fiecare joc atunci cand il instalezi, te pune sa alegi o limba Engleza, franceza, italiana, spaniola, etc. Majoritatea jocurilor au aceasta lima de instalare atunci cand vrei sa-l joci.

1 răspuns:
| MisterSprinkle a răspuns:

Probabil,de fapt mai mult ca sigur au si limba engleza, cauta in setari. Daca nu au limba engleza, nu ai ce sa le faci, le joci in franceza