| andreea2011 a întrebat:

Cred(sunt aproape sigura)ca cineva mi-a spart parola pe travian ro1... Uite ce s-a intamplat:
Ieri mi-am schimbat parola la travian, iar astazi cand am intrat nu a mers nici cu parola schimbata, nici cu cea de dinainte(este imposibil sa nu tastat parola corect, ca am retastat-o de 3 ori inca o data)... buuuun, am intrat m-am uitat pe niste rapoarte noi(am un sitter), le-am inchis(tin sa mentionz ca erau 2 pagini pline de rapoarte), m-am mai uitata prin mesaje si cand am deschis din nou rapoartele nu mai erau toate(mai erau 4-5 rapoarte)
Of ce uituca sunt, voiam sa spun ca astazi mi-am schimbat parola din nou! Si ca:AM UN SITTER(LOCTIITOR)! CE POT FACE IN CAZUL ASTA?

1 răspuns:
| tiby123 a răspuns:

Este vorba despre un Hack...mai mult de atat nu am ce sa-ti spun! Funda?big grin