| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.

Cu ce program freware as putea sa filmez in timp ce ma joc?

In afara de Bandicam cu care pot filma doar 10 minute altfel trebuie sa-l cumpar, sau de Fraps la care un video de 5 minute are vreo 10 giga.

Daca se poate sa fie asemanator cu Bandicam, adica sa pornesc video de un buton cand sunt in joc ( nu sa pornesc video de pe desktop si sa se vada cum intru in joc si astea).

Care lasati programe aici spuneti daca le-ati folosit personal si cam cat timp te lasa sa filmezi. ( cum am zis si mai sus la Bandicam doar 10 minute, deci trebuie cam 15-20 de minute daca se poate).
Am uitat sa precizez sa se auda si sunetul din PC ( din boxe adica) pentru ca nu am microfon.

Multumesc!

3 răspunsuri:
| Oston a răspuns:

Daca nu stii ce setari sa faci la fraps, normal ca pentru. 5 min iti i-a 10 gb. La mine, 4 min. = 22.8 mb. happy

| mortaro007 a răspuns:

WTF? Bandicam Cracked 64 Bit - http://www.mediafire.com/? 1l74u221adak9k4
32 Bit - http://www.mediafire.com/? 412vtrpx98yv21x

| Andrew01 a răspuns:

Poti filma cu fraps este un program foarte bun crede-ma! funda?