| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cum ar merge gta 4 pe laptopul asta :
Windows : windows7 ultimate 32 biti
Ram: 2 gb ddr 3
Procesor : Intel dual core 2.4
Placa video : nVIDIA gtx 590
Hdd: 500 gb

Cum ar merge pe low medium sau high?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut.
Cum ar merge ai aproape ca si mine cateva.
Gta IV cum sa mearga medium, daca instalezi si driverul merge high.
Instaleaza driverul nVIDIA si creste viteza de performanta cu 446% iar cand joci GTA zici ca merge Realtime adica mai mare ca High.

6 răspunsuri:
| r0bert98 a răspuns:

Nu cred cati merge bine, eu am core i 3 de 2.4 4gb ddr3 si 2gb placa video si nici la medium nu-mi merge cum trebuie straight face si curios ca joc dead space 3 sau far cry 3 la high fara nici o problema,,, sau putea sa nu fie compatibil la mine pentru cai vechi jocul dar incearca

| anonim_4396 explică (pentru r0bert98):

Am auzit ca gta 4 e prost optimizat

| r0bert98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa am auzit si eu,, dar cica cu patch 1.0.7.0 va merge dar nu-i adevarat. si o tampenie mare pe care doar in GTA IV am intalnit-o cand apas W A S D se blocheaza laughing.dar se va veadea curand cum va fi GTA V :X

| Borsko a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai auzit bine, e FOARTE prost optimizat si Rockstar Games au spus ca nu vor face la fel cu GTA V. Cica va cere la fel sau chiar mai putin.

| r0bert98 a răspuns (pentru Borsko):

Daca is adevarate videoclipurile de pe youtube si nu sunt niste moduri pentru GTA IV la ce grafica va avea nu cred sa ceara mai putin.

| Borsko a răspuns (pentru r0bert98):

Intr-adevar GTA V arata foarte bine. mai ales la PC, deci ai dreptate, nu prea are cum sa ceara mai putin happy