| Moisei_Ionut_1995_s0x9 a întrebat:

Buna TPU.
Cum as putea rezolva urmatoarea problema?
Cand sunt in joc(Counter strike) mi se blocheaza mouseul cand dau stanga-dreapta,adica apasand,,w,, si,, a,, sau alte comenzi impreuna cu miscarea mouseului sunt momente cand se blocheaza(nu vrea sa faca miscarea completa si uneori miscarile le face greu.

Răspuns Câştigător
| vidii a răspuns:

Ai incercat si cu alt mouse? face la fel?
Incearca si o reinstalare proaspata a windows-ului... daca face la fel fa un test HDD-ului tau, s-ar putea sa aiba probleme
Poti face testul cu " HD tune pro" il instalezi > te duci la tab-ul health si dai start, astepti ca tot chenarul acela sa fie plin, daca ai puncte rosii printre acelea verzi, inseamna ca da..HDD-ul are probleme

2 răspunsuri:
| Moisei_Ionut_1995_s0x9 explică:

Nu,nu se pune problema de mouse. Ideea este ca inainte nu imi facea asa.Joc cs de vreo 10 ani, probabil este de la laptop..joc cu un 1.1 dual core.
Multumesc!

| Paul_Marcian_1990 a răspuns:

Pai ori ai pc praf ori reinstalează cs de aici resursecs.com