| VladGangstaBoy a întrebat:

Cum credeti ca mi-ar merge gta 4 pe un pc cu urmatoarele configuratii:
Procesor amd athlon ll x2 240 cu 2.80 ghz
Placa video ATI Radeon HD 4300/4500 series cu 3 gb ram!
Si daca nu-mi merge bine credeti ca daca mi-as mai pune 1 gb ram ar merge cat de cat decent? Fuuuundaaa cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

De mers mege dar faza e cu placa video nefiind foarte performanta dar daca nimeresti un driver bun opti undeva pe la 25-30fps cea ce e decent e fluent

2 răspunsuri:
| transformers12 a răspuns:

Tiar merge binisor eu stiu il am si eu si am aproape aceleasi iese ca tine
Ps:ATI-ul meu e 3D
da tot 3 gb ram am

Daca vrei funda eu nu te pot obligahappy

| pufarina79 a răspuns:

Imi merge mie cu 1.8 ghz si 2 gb RAM bine. iti merge la sigur. Bafta la joc!