| alexlipo88 a întrebat:

Buna TPU.Cum imi pot recupera contul yahoo daca cineva l-a "spart" si mi-a schimbat parola? Am incercat de vreo 10 ori sa ma loghez si mi s-a blocat contul de tot.Nici cu Lost my password nu merge, nu ma lasa sa vad intrebarile de securitate, adresa de mail alternativa nu o mai stiu... Sunt intr-o mare belea! Va rog ajutati-ma! Dau funda pentru cine stie cum!

1 răspuns:
| Oana1oana a răspuns:

Nu poti utiliza adresa de e-mail alternativa sau intrebarea secreta?