| Elena_Cristina_1979 a întrebat:

Cum pot sa bagjocuri pe o tableta? Merge fara sa am internet pe tableta? Si..cum pot baga internet pe tableta?

4 răspunsuri:
| SirAndi a răspuns:

Fara internet nu poti, banuiesc ca iti trebuie wifi, nu ai specificat ce fel de tableta ai. Aspirina?! Glumesc tongue

| Elena_Cristina_1979 explică (pentru SirAndi):

Intreb asa in general dar cum pot baga internet? happy

| Caliman_Darian_Raul_1985 a răspuns:

Cumparati un Wifi pentru internet sau fura de altii care nu siau pus parola la Wifi sau du-te la MCdonalts si alte sau la altele si ai conexiune si fara NET nu poti descarca jocuri ca sa prinda tableta ta net du-te la setari si peacolo este un loc unde scrie parca Wifi si iti apare dezactivat dar activeazal ca sa ai net

| IonutGaby a răspuns:

Iti ieiun router, si bagi cablul de net in acesta apoi activezi WI FI si intri pe reateaua ta.Ca sa descarci jocuri trebuie sa ai android pe tableta apoi intri in Google Play si descarci jocuri gratuite.Incearca si programul Mobogenie dar daca il vreipe tabelta tot ai nevoie de internet.Pe telefon este asltfel conectezi telefon la pc deschiziprogram siti instalezi jocuri.Nu stiu daca tableta ta merge conectata la PC, daca da descarci pe PC programul, conectezi tableta siti bagi jocurile aplicatii tonuri de apel poze