| Iosid a întrebat:

cum pot sa intru sa ma bat pe jocul bakugan dimension?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bakugan Dimensions s-a inchis in data de iunie 30, 2011. Dar jocul s-ar putea sa revina dar nu se stiu cand.Sar putea dupa inca doua sezoane de BakuTech(S-ar zice ca e sezonul 5 in Japonia, dar s-ar putea sa apara si in America si dupa aia si in Romania.
Sper ca te-am ajutat foarte mult!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EfremDragos,tu de unde stii asta, eu am incredere in tine.Si inca ceva: mi-am facut cont pe bakugan dimension si daca o sa revina o sa-l mai pot recupera cu tot cu coduri?