| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sterge pe cineva din lista de messenger si sa nu mai imi vada poza deloc. Pt ca chiar daca are ignore ma vede cand sunt online si imi scrie si apar mesaje in arhiva. Trebuie sa fac alt cont sau mai e vreo metoda? cu ignore nu merge.

1 răspuns:
| midlleearth a răspuns:

Mai intai il pui pe invizibil permanent apoi il stergi(clik dreapta si ultimul de jos)apoi daca te mai baga in seama o sa-ti apara sus la conversatie ADD si Ignore si dai la ignore