| Ghostplayer a întrebat:

Cum se face un server de metin2 privat gratuit?

Răspuns Câştigător
| profilul a răspuns:

Daca vrei metin 2 privat incearca metin2united joaca romani si englezi

funda te rog

3 răspunsuri:
| Bøøgey a răspuns:

Hai intoarce-te la metin...

| ŞobolanulVesel a răspuns:

Iți trebuie hamachi și încă câteva programe caută tutoriale pe youtube în româna.

| Ghostplayer explică (pentru ŞobolanulVesel):

Ba ce tot raspunzi daca nu sti?
Eu am intrebat pasii! Nu ma pune tu sa caut! Am intrebat care sunt pasii! tu ai raspuns numai ca sa ai raspunsul! Nu mai puneti raspunsuri care nu folosesc ca sunt inutile asa ca mai bine taceai in loc sa raspunzi ca esti enervant.Ma pui tu sa caut in pod... nah...
SI daca nu vr sa caut? Eu vreau raspunsul! Esti Inutil. SobolanulVesel