| 007IceZone a întrebat:

Cum sterg toate mailurile de la inbox(yahoomessenger) deodata?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in e-mail-urile tale, da click pe rotita din dreapta sus de langa poza si alege -> Mail Options -> in prima linie la SHOW alege din fereastra -> 200 messages, per page si click pe SAVE (in dreapta sus). Acum intra la emailuri si sterge cate 200 de mesaje o data. Mai mult de atat nu se poate.
Bafta!

3 răspunsuri:
| price a răspuns:

Ai sus select all si vei sperge atat cat ai pe prima pagina si tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intră unde ai mesajele, dă pe rotița din dreapta sus, opțiuni mail (mail options), unde scrie
''Show: 25 mesaje per page''
alege 25, 50, 100 sau 200 mesaje.

| Flaviu_Lapusan_1997 a răspuns:

Nu sunt suta la suta sigur dar nu cred ca se poate, si eu am incercat de multe ori, doar cate o pagina odata, adica in jur de 25 odata