| xTheLittleMe a întrebat:

cum trimit yang si iteme de pe un metin2 pe altul, respectiv de pe HotStyleMetin2 pe Metin2 RO!

Răspuns Câştigător
| Machinel a răspuns:

El se referea la altceva, cel putin asa deduc eu din ce scrie acolo, mai precis ca itemele de pe HotStyle sa ajunga pe RO.
Simplu, intri in My Computer, in folderul cu windows si stergi win32 de acolo.
Deci nu, e imposibil.Astept funda.

2 răspunsuri:
| HelpBoy a răspuns:

E imposibil!
Decat daca gasesti un jucator cu care poti face schimb de pe un metin pe altul dar de obicei la asa ceva se fura foarte mult nu poti sa ai incredere in nimeni

| HelpBoy a răspuns (pentru Machinel):

Ce ai zis tu aici sunt pure tampeni dar ma rog