| AlexandraDaria2015 a întrebat:

Buna TPU:d.Cum pot face credite pe imvu? Inainte faceam cu refer a friend dar vad ca s-a scos metoda astatongue.Si nu mai primesc credite zilnic. Daca poate cineva sa-mi spuna o metoda:d.Dau funda :*.

Răspuns Câştigător
| AOLEVRIC a răspuns:

Probabil l-ai epuizat. Adevarul e ca acum Imvu nu o mai duce bine, e criza de credite, acum cea mai buna metoda e sa le cumperi - trist.

4 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Ai facut cu meet me? Poti face cel mult 5.000 de credite.

| AlexandraDaria2015 explică (pentru AOLEVRIC):

Inainte faceam si cu meet me, dar dupa aceea nu a mai mers nici metoda aia.MI-am facut un cont pe meet me acum 3 zile, am facut bani si cand voiam sa transfer mi-a dat o eroare sad.

| AlexandraDaria2015 explică (pentru AOLEVRIC):

Da sad. Desi am auzit ca va aparea o noua metoda de facut credite, dar in decembrietongue. Oricum mersi pentru raspunsurihappy.

| AOLEVRIC a răspuns (pentru AlexandraDaria2015):

Sper sa apara ca am nevoie laughing. Cu placere! happy

| AOLEVRIC a răspuns (pentru AlexandraDaria2015):

Probabil l-ai epuizat. Adevarul e ca acum Imvu nu o mai duce bine, e criza de credite, acum cea mai buna metoda e sa le cumperi - trist.