| diamar a întrebat:

Da, stiu, conturile Webkinz nu mai expira...Insa se aplica niste restrictii...Intrebarea mea este daca mai pot trimite cadouri prin Kinzpost si ce alte restrictii se mai aplica.

1 răspuns:
| damarisles a răspuns:

Si eu am cont pe webkinz si mi-am cumparat animalut. Mai poti trimite cadouri insa de alte restrictii nu am dat. Doar ca la activitatile zilei sunt unele pe care le poti accesa doar daca esti membru lux. la fel si la jocuri sunt vreo 3 care poti sa te joci doar daca esti membru lux. sper ca raspunsul meu sa-ti fie folositor.