| Marius_Dragomir_1989 a întrebat:

Da vreau sa intreb ceva. De ce am numai 60 fps la cs 1.6? Am placa video NVIDIA GeForce 8400 de 512 2GB RAM CORE DUO 1. 8Ghz. Si nu gasesc in contral panel nVIDIA adjust image sau cum era ajutati-ma plsssss

Răspuns Câştigător
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Se poate sa fie de la placa video. Incearca cu un update la driver. Sigur o sa mearga big grin

5 răspunsuri:
| Marius_Dragomir_1989 explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Si nu afecteaza ca am numai 1.8 Ghz Nu ar trbuii sa schimb ceva la pc?

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru Marius_Dragomir_1989):

Nu ar trebui

| Marius_Dragomir_1989 explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Am uitat sa specific ca am net ce lucreza cu 2 mb/s. Uni mi-au spus ca nu afecteza tu ce parere ai?

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru Marius_Dragomir_1989):

Atunci si asta este o problema sad

| Marius_Dragomir_1989 explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Ok mersi :*