| Alexandru390 a întrebat:

Bună TPU.
Dacă achiziționez minecraft windows 10 edition de pe Microsoft Store pot să îl folosesc pe mai multe dispozitive? Și apoi să întru multiplayer?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pe windows si pe xbox (daca ai)

Si vezi ca minecraft windows 10 edition nu e versiunea normala (java edition). E pocket edition.

| Alexandru390 explică (pentru anonim_4396):

Știu că e pocket edition. Și te poți juca de pe pc/laptop pe telefon/tableta. Pe site-ul Microsoft zice că pot să îl instalez maxim pe 10 dispozitive. Credeam că îmi va da conturi diferite dar na. Ma mulțumesc și așa. Apropo fundă happy

1 răspuns: