| AceAl3 a întrebat:

Buna TPU Daca am facut un screenshot sau preent screen la un joc de exemplu...cum faca sa vad poza?

Răspuns Câştigător
| Hellhound a răspuns:

Apesi butonul "Print Screen", te duci in Paint si apesi Ctrl+V ( asigurate ca ai Paintul selectat daca nu merge apasa un click pe el ) Sau mai usor asigurate ca acel joc nu are un button special pentru. Print Screen apoi cauta folderul lui din Documents etc. Si o sa fie (probabil) un folder numit "screenshots"