| saycon a întrebat:

Daca am o consola xbox 360 slim modata si vreau sa joc pe xbox live ce se intampla? plus ca am modem si incerc de fiecare data sa dau cautare wireless de pe xbox dar nu gaseste... daca m-ati putea ajuta as da funda+vot si inca ceva daca ma prind imi baneaza consola si ce se intampla daca o baneaza? si cum pot sa imi fac cont pe xbox live? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| dmrtr a răspuns:

Nu merge sa te joci live finca tiai modato si probabil are virisi.
daca iti modezi o consola se strica mai repede